aktualności

12 2018

radmor

Radmor

dla szlachetnej paczki

W tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki pracownicy i przyjaciele Radmoru zmobilizowali siły i zebrali środki dla jednej z potrzebujących rodzin. Był to dla nas czas pełen emocji i wzruszeń.

szczegóły

12 2018

radmor

Liderzy

polskiej gospodarki

Wśród 50 firm zasługujących na tytuł "Lidera Polskiej Gospodarki" jest również RADMOR S.A.

Warunkiem znalezienia się na tej liście była minimum 70-letnia historia  przedsiębiorstwa oraz marka rozpoznawalna na rynku.

szczegóły

10 2018

radmor

Świętujemy

Niepodległą

Rok 2018 to rok jubileuszu 100-lecia zrealizowania marzenia Polaków o wolności. Odzyskaliśmy wówczas to co najcenniejsze – NIEPODLEGŁOŚĆ.


szczegóły

08 2018

radmor

Grupa WB

coraz większa

Do rodziny spółek Grupy WB dołączyła warszawska firma POLCAM – lider na rynku producentów zaawansowanych systemów wideorejestratorów, systemów radarowych do pomiaru prędkości i automatycznego mandatowania.

szczegóły

05 2018

radmor

Orły

Tygodnika Wprost

Orły „Wprost” to nagroda dla firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat.

szczegóły

04 2018

radmor

Wizyta gości

z Francji

W kwietniu b.r mieliśmy okazję gościć w naszej firmie delegację  z Generalnej Dyrekcji ds. Uzbrojenia francuskiego Ministerstwa Obrony.

szczegóły

03 2018

radmor

Radmor

wśród Gazel


Wyróżnienie tytułem "Gazeli Biznesu" odzwierciedla dobrą reputację firmy oraz jej wiarygodność, dlatego cieszymy się z tego tytułu przyznanego nam już po raz kolejny.


szczegóły

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl