6>def>tak RADMOR articles
 

historie pracowników

radmor

Agnieszka Świderska

Dyrektor ds. Finansowo-Ekonomicznych

Agnieszka „wpadła” w nasz proces rekrutacji na stanowisko Kierownika Działu Kosztów i Inwentaryzacji przez nieoczekiwane zrządzenie losu. Dzwoniąc do Państwowej Inspekcji Pracy wybrała przez przypadek numer do Radmoru i tak zwerbowaliśmy ją do naszego zespołu. Jej kariera potoczyła się lawinowo, z Kierownika Działu awansowała na stanowisko Głównego Księgowego, a niewiele ponad 3 lata później na stanowisko Dyrektora Pionu Finansowo – Księgowego.


Agnieszka czasem odrywa się od rzeczywistości, tworząc poezję. Tomiki z jej wierszami rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Jako mama trójki wspaniałych dzieci znajduje czas zarówno na pracę jak i na swoje hobby. Uwielbia ludzi, ceni sobie ich towarzystwo. Ciągle zmienia, działa, biega, planuje i organizuje.

radmor

Marcin Lewandowski

Szef Biura Rozwoju

Marcin rozpoczął pracę w Radmorze zaraz po studiach w dziale technicznym wspierającym pion sprzedaży naszych urządzeń. Po dwóch latach postanowił wykorzystać swoją wiedzę w Biurze Rozwoju i tam przeszedł pełną drogę: od programisty, poprzez specjalistę programistę, projektanta programistę aż po kierownika pracowni projektowania systemów. W tym czasie brał udział w wielu projektach takich jak międzynarodowy ESSOR  (Główny Specjalista techniczny ds. HDR WF) czy narodowy GUARANA (Kierownik Techniczny Programu). Od 2018 roku Marcin zarządza Biurem Rozwoju, który liczy ponad 130 pracowników.


Prywatnie Marcin uprawia kilka dyscyplin sportu – pływanie, biegi, kolarstwo – co owocuje jego sukcesami w zawodach triatlonowych i swimrun.
Motto życiowe: Everything is possible.

radmor

Sylwia Kasprzycka

Główna Księgowa

Do Radmoru Sylwia trafiła w 2011 roku, kiedy to szukaliśmy pracownika na stanowisko Księgowa. Jej wiedza oraz duże doświadczenie z zakresu księgowości zadecydowały, że dołączyła do naszego zespołu. W krótkim czasie Sylwia została promowana na Specjalistę ds. Księgowości, a w 2016 roku przejęła stery w Dziale Księgowości. W tej chwili zarządza pięcioosobowym, wyjątkowo zgranym zespołem. Zazwyczaj ciepła, uśmiechnięta i serdeczna w ferworze walki o dokumenty księgowe zmienia się w waleczną lwicę.  Zawsze znajduje czas dla innych, a przez swój zespół jest oceniana bardzo wysoko.


W czasie wolnym Sylwia gra w siatkówkę, a zimą szusuje na nartach. Swoje hobby zaszczepiła też u dwóch córek, które mogliśmy poznać podczas organizowanego w Radmorze Dnia Dziecka. Uwielbia gry planszowe, szczególnie w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

radmor

Gracjan Jakubowski

Wiceprezes, Dyrektor ds. Rozwoju

Gracjan jako świeżo-upieczony absolwent Politechniki Gdańskiej został zatrudniony w Radmorze na stanowisku Programisty w Biurze Rozwoju. Jego ścieżka kariery przebiegała standardowo, do momentu gdy już jako jeden z kierowników pracowni w Biurze Rozwoju podjął się realizacji, projektu stanowiącego narodową część, międzynarodowego programu ESSOR. I tak jego kariera w Radmorze nabrała rozpędu: w 2012 roku został Szefem jednego z Biur. Stał się też autorem wielu rewolucyjnych zmian w strukturach i organizacji firmy. Od 2018 jako Dyrektor ds. Rozwoju zarządza całym pionem zajmującym się R&D. Od 1 lipca 2023 roku pełni również funkcję Wiceprezesa Zarządu.


Prywatnie Gracjan jest miłośnikiem motoryzacji pod każdą postacią. Szczególnie upodobał sobie jednak jednoślady i szwajcarskie scyzoryki wśród motocykli, czyli duże turystyczne enduro. Pasję tę podzielają jego dwaj synowie, których mieliśmy okazję poznać podczas organizowanego w Radmorze Dnia Dziecka. Generalnie preferuje wypoczynek czynny, taki jak pływanie czy piesze i rowerowe wycieczki z rodziną.

radmor

Katarzyna Michalska

Kierownik Działu Projektów Biznesowych

Kasia dołączyła do naszego zespołu w 2015 roku jako Specjalista ds. Zarządzania Projektami. Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prowadzenia projektów, zdobytymi w trakcie swojej wcześniejszej kariery zawodowej, wspierała Biuro Rozwoju. Od 2019 roku Kasia jest Kierownikiem Działu Projektów Biznesowych oraz Pełnomocnikiem ds. Wewnętrznego Systemu Kontroli. Zawsze z pełnym zaangażowaniem spełnia swoje obowiązki.


Prywatnie Kasia gra na pianinie i swoją pasją zaraża innych. Docenia w życiu chwile spędzone w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny, wciąż poszukując kolejnych wyzwań i radości.

radmor

Andrzej Piwowarski

Kierownik Laboratorium Badawczego

Andrzej rozpoczął swoją karierę w Radmorze w 1999 roku na stanowisku Kontrolera Jakości. Jego zaangażowanie i wciąż doskonalone umiejętności z zakresu zarządzania laboratorium badawczym zaowocowały rozbudową tej jednostki w naszej firmie. Dzięki temu możemy pochwalić się możliwościami i wyposażeniem Laboratorium na najwyższym poziomie. Obecnie Andrzej, jako Kierownik zarządza sześcioosobowym zespołem, do dyspozycji którego jest nowoczesna aparatura kontrolno – pomiarowa. Emanuje spokojem i dystansem, co w oczach współpracowników i kolegów czyni go profesjonalistą w tej branży.


Wielką pasją Andrzeja jest muzyka. Ma świetny gust muzyczny, a swoimi odkryciami z przyjemnością dzieli się z licznym gronem przyjaciół.