serwis

Usługi

serwisowe

Swoim klientom zapewniamy też szeroki dostęp do usług serwisowych.

Na terenie firmy działa serwis fabryczny, a autoryzowani serwisanci świadczą usługi na terenie całego kraju.


Pełen wykaz naszych przedstawicieli serwisowych znajdziecie Państwo 

w zakładce KONTAKT - SERWIS I DYSTRYBUCJAŚwiadczymy usługi w zakresie:

  • napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • przeróbek i przestrajania
  • instalacji i uruchamiania sieci
  • przeglądów okresowych
  • ekspertyz

Serwis gwarancyjny

i pogwarancyjny

Obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną naszych produktów oraz produktów naszych partnerów zapewnia wykwalifikowany i profesjonalny serwis. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną oraz kompetentną kadrę inżynierską. Zapewniamy obsługę techniczną, naprawy oraz specjalistyczne szkolenia.  Naprawa uszkodzonych komponentów odbywa się w siedzibie Klienta jak również w serwisie fabrycznym.


Oferujemy usługi przywracania sprawności technicznej urządzeń oraz systemów.

Usługi naprawy, remontu, przeróbek oraz przestrajania wykonywane są według określonych czynności, zgodnie z technologią producenta.

Świadczymy usługi utrzymania systemów łączności radiowej oraz produktów, oferowanych przez nas oraz przez naszych partnerów.

W przypadku przeglądów, serwisu lub wsparcia technicznego udostępniamy nasze kompetencje, zaplecze techniczne oraz części zamienne.


Szkolenia

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji szkoleń.Prowadzimy szkolenia na zamówienie klienta oraz w ramach realizacji projektów lub dostaw sprzętu produkowanego przez nas jak również sprzętu naszych partnerów.


Doświadczenie oraz wiedza jaką posiadamy, pozwala nam oferować usługi szkoleniowe na poziomie wiedzy eksperckiej. Szkolenia prowadzimy zarówno w siedzibie naszej formy jak również w siedzibie Klienta.

Skontaktuj się

z nami

Serwis fabryczny RADMOR S.A.
ul. Hutnicza 3
81-212 Gdynia
 

58 7655 648+48 695 33 46 00serwis@radmor.com.pl

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl