aktualności

2021

radmor

Comp@n

na eksport

W listopadzie zrealizowaliśmy sprzedaż eksportową kilkuset radiostacji osobistych Comp@n. Siły zbrojne kolejnego kraju, tym razem pozaeuropejskiego, wybrały programowalne radiostacje Comp@n jako podstawowy środek łączności taktycznej.


RADMOR oferuje rodzinę radiostacji osobistych definiowanych programowo Comp@n, które umożliwiają pracę z wykorzystaniem wielu waveformów m.in.:

  • BMS IP - wąskopasmowy waveform typu MANET (Mobile Ad-Hoc Network), umożliwiający transmisję cyfrowej mowy, IP, Situation Awareness, pozycji GPS i innych informacji wymaganych w systemach BMS (Battlefield Management System).
  • W2FH - wąskopasmowy waveform klasy EPM (Electronic Protective Measures) umożliwiający realizację silnie zabezpieczonej transmisji mowy i danych, pracujący w trybie hoppingowym, zapewniający funkcjonalności LPD (Low Probability of Detection), LPI (Low Probability of Interception) i AJ (Anti-Jamming), synchronizacja bez GNSS (praca w ciszy radiowej do 160 dni).
  • NBWF – Coalition Narrowband Waveform STANAG 5630-34 – waveform stanowiący obecnie koalicyjny standard łączności wąskopasmowej.
  • Waveformy pracujące na stałej częstotliwości FM/AM stanowiące o interoperacyjności z urządzeniami wspierającymi STANAG 4203/4204/4205.


Radiostacje działają w szerokim paśmie 30-520MHz i posiadają pełną architekturę radiostacji definiowanych programowo, co pozwala na implementację kolejnych waveformów zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami użytkowników. Są dostępne zarówno w wersji noszonej, jak i w wersji przewoźnej (wpinane do dedykowanego adaptera), z opcją zewnętrznego wzmacniacza o mocy do 50W.  Dostępny jest również bogaty wybór akcesoriów (ładowarki jedno i wielostanowiskowe, zasilacze, anteny, fillgun’y, i wiele innych).

Rodzina radiostacji COMP@N jest przeznaczona zarówno dla wojsk regularnych, jak i dla Wojsk Obrony Terytorialnej oraz innych służb mundurowych. Umożliwia komunikację wewnątrz oddziałów oraz współpracę pomiędzy różnymi rodzajami wojsk i służb.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl