aktualności

2021

radmor

ESSOR

rewolucja w łączności radiowej


"Najważniejsze nad czym dziś pracujemy to europejski program ESSOR, to jest skrót od European Secure Software-defined Radio. Jest to koncepcja, zgodnie z którą charakterystyka i możliwości radiostacji na współczesnym polu walki mają się zmieniać zależnie od oprogramowania. RADMOR S.A. jest liderem krajowym w tym programie. […] W ramach tego programu i jego kontynuacji powstają radiostacje, które są tak naprawdę komputerami z łączem radiowym"  – wyjaśnia w rozmowie z Defence24.pl Andrzej Synowiecki, prezes zarządu RADMOR S.A. (spółka WB GROUP).


Jak podkreśla, Polska dzięki ESSOR po raz pierwszy dysponuje tą samą wiedzą, co najważniejsze europejskie państwa, takie jak Niemcy, Francja, Hiszpania czy Włochy. Jednocześnie powstaje zarówno waveform, czyli oprogramowanie i standard łączności krajowy jak i koalicyjny, który pozwoli wymieniać informacje z sojusznikami.


Zapraszamy do wysłuchania rozmowy:

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl