aktualności

2020

radmor

Wernisaż wystawy

legenda radmoru

Otwarcie wystawy "Legenda Radmoru" już za nami. 6 listopada odbył się wernisaż i inauguracyjne oprowadzanie przez kuratorów wystawy.

Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 była to na razie jedyna możliwość obejrzenia naszej historii. Obecnie wystawy nie można zwiedzać osobiście. Muzeum Miasta Gdyni jest w trakcie opracowywania wirtualnego spaceru po wystawie.

W wernisażu „Legenda Radmoru” wzięli udział m.in. wiceprezydent Gdyni Michał Guć, prezes Radmoru Andrzej Synowiecki,  gdyńscy radni,  osoby które współpracowały przy organizacji wystawy i wypożyczyły eksponaty. Byli też przedstawiciele mediów.


Jako przedsmak prezentujemy kilka zdjęć z otwarcia oraz zwiedzanie wystawy on-line:

zobacz zdjęcia

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl