aktualności

2021

radmor

Legenda Radmoru

do 29 sierpnia 2021

Wystawę została otwarta, ale z powodu sytuacji epidemiologicznej w Polsce wszystkie muzea, w tym również Muzeum Miasta Gdyni, zostały zamknięte. Od lutego 2021 roku można już zwiedzać wystawę "Legenda Radmoru". W związku z tym, że przez 3 miesiące nie było to możliwe termin trwania ekspozycji został przedłużony do końca wakacji tj. do 29 sierpnia b.r.


Muzeum przygotowało również zwiedzanie wystawy on-line. Jeśli ktoś nie może osobiście przyjechać do Gdyni zapraszamy do obejrzenia wystawy w sieci.

Zobaczycie nas oczami innych, powspominacie! To wystawa o naszej historii, o nas samych, o związkach z Gdynią.


"Dla jednych Radmor to wymarzone, cudem zdobyte hi-fi 5100, dla innych wyczekiwane rozmowy stęsknionych marynarzy za pośrednictwem Gdynia Radio, szum portowej codzienności, najlepsze polskie wzornictwo przemysłowe czy wreszcie miejsce pracy dziesiątek mieszkańców Gdyni i całego Trójmiasta. Istniejące nieprzerwanie od 1947 roku przedsiębiorstwo – najpierw pod nazwą MORS, potem pod szyldem Unitra-Radmor i Radmor – zapisało się w historii naszego kraju jako jeden z czołowych producentów urządzeń łączności. Sprzęty z logiem Radmoru przez lata służyły radiooficerom, płetwonurkom, taksówkarzom, kolejarzom i służbom mundurowym, trafiając pod strzechy miłośników czystego brzmienia w latach 80. XX wieku pod postacią nowoczesnego sprzętu muzycznego."


Więcej o wystawie w linku poniżej:

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl