aktualności

2020

radmor

Studia podyplomowe

z Radmorem


Wydział ETI Politechniki Gdańskiej ogłosił nabór na kolejną edycję  studiów podyplomowych „Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych”. Przedsięwzięcie to realizowane jest na PG we współpracy z Fundacją ECD, Pomorskim Klastrem ICT „Interizon”, podmiotami specjalizującymi się w dostawach materiałów i sprzętu dla branży elektronicznej oraz firmami produkcyjnymi z północnej Polski. RADMOR uczestniczy w tym projekcie od początku tj. od roku akademickiego 2016/2017.


Są to studia o charakterze dualnym,  oparte głównie na wiedzy praktycznej. Celem studiów jest przygotowanie do pracy na stanowisku inżyniera (technologa) procesu w firmach produkcyjnych z branży elektronicznej, które zajmują się montażem podzespołów elektronicznych (PCBA). Program obejmuje zajęcia w postaci wykładów, ćwiczeń, realizacji projektów, laboratoriów, wizyt studyjnych w przedsiębiorstwach, z przewagą zajęć praktycznych prowadzonych przez specjalistów-praktyków.


Studenci mają również zajęcia w Radmorze. Zapoznają się procesami produkcji i mają zajęcia z naszymi specjalistami.


Studia są skierowane zarówno do osób, które już pracują w branży i chcą się rozwijać, jak i do osób, które chcą zmienić zawód. Absolwenci poprzednich edycji bardzo dobrze odnajdują się w pracy na stanowisku Inżynier procesu przy produkcji podzespołów elektronicznych.

Początek zajęć planowany jest na luty 2021 r. Wykłady będą odbywać się w formie zdalnej, natomiast zajęcia praktyczne w formie tradycyjnej.


Więcej informacji o studiach i sposobie aplikowania można znaleźć w poniższym linku:

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl