aktualności

2020

radmor

Konwent Gospodarczy PG

Inauguracja


We wrześniu 2020 roku rozpoczął działalność Konwent Gospodarczy przy Rektorze Politechniki Gdańskiej. Jest on kontynuacją Konwentu Politechniki Gdańskiej, organu doradczego rektora, działającego w latach 2016 - 2018.

Inauguracyjne posiedzenie konwentu, który tworzy kilkudziesięciu przedstawicieli firm i instytucji Wybrzeża, odbyło się 11 września na Dziedzińcu Fahrenheita w Gmachu Głównym PG. Podczas posiedzenia wręczone zostały nominacje członkowskie i został wybrany przewodniczący.

Konwent ma pełnić rolę platformy współpracy pomiędzy środowiskiem naukowym i gospodarczym Pomorza. Wymiana informacji oraz konsultacje będą dotyczyć wszystkich spraw  mających wpływ na rozwój gospodarczy  regionu i kraju. Dla obu stron ważne są m.in. informacje dotyczące potrzeb pracodawców i rynku pracy, a także współpraca ze środowiskiem naukowym.

Radmor to firma zatrudniająca absolwentów różnych wydziałów Politechniki Gdańskiej. Z tego względu gdańska uczelnia jest naszym stałym wieloletnim partnerem w różnych przedsięwzięciach. Ważne jest dla nas nie tylko budowanie dobrego wizerunku wśród młodego pokolenia, które za chwilę zasili trójmiejski rynek pracy, ale również współpraca ze środowiskiem naukowym. Dlatego też wśród członków Konwentu nie mogło zabraknąć przedstawiciela naszej firmy.  Nominację na członka Konwentu odebrał prezes Radmoru, pan Andrzej Synowiecki.


Fot. K.Krzempek, Politechnika Gdańska


kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl