aktualności

2020

radmor

Gaszyn Challenge

Grupy WB

Pracownicy Grupy WB, w tym również Radmoru, podjęli wyzwanie Gaszyn Challenge.

Gaszyn Challenge to ogólnopolska akcja wsparcia finansowego dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni. Nazwa akcji wzięła się od inicjatorów wyzwania  strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie.


Akcja polega na zrobieniu 10 pompek lub przysiadów, nagraniu i udostępnieniu filmu z wydarzenia oraz wpłaceniu pieniędzy na rzecz chorego dziecka. Oczywiście trzeba rzucić rękawicę następnym 3 wykonawcom. W inicjatywę włączają się kolejne instytucje, organizacje, a nawet całe miasta.


Pracownicy firm z Grupy WB podjęli wyzwanie i "pompowali" jednocześnie w Warszawie, Gliwicach i Gdyni. Panowie oraz Panie z Radmoru licznie stawili się na akcję.

Grupa WB robiła pompki dla małej Zosi z Niszczyc, czekającej na jeden z najdroższych leków świata, który może uratować jej życie.


Nominowaliśmy do wyzwania Polską Grupę Zbrojeniową, Polski Fundusz Rozwoju oraz Radiotechnikę Marketing.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl