aktualności

2020

radmor

Radmor z Grupą WB

przeciwko wirusowi

Epidemia koronawirusa zatacza coraz szersze kręgi. Dosięgła również nasz kraj. Na pierwszej linii frontu w sposób oczywisty znalazły się służby medyczne - ratownicy, lekarze, pielęgniarki i inni pracownicy szpitali. Wszystkie te osoby z wielkim poświęceniem wypełniają swoja misję. W obecnej kryzysowej sytuacji każda pomoc jest niezwykle ważna. Istotne są nie tylko środki ochrony osobistej takiej jak maseczki, kombinezony czy rękawiczki. Ważne jest też wyposażenie techniczne m.in. środki łączności niezbędne przy reżimie sanitarnym - szybkie, niezawodne i niewymagające bezpośredniego kontaktu.


Wszyscy musimy włączyć się do walki z tą chorobą. Możemy to robić nie tylko w wymiarze osobistym, ale również firmowym. Radmor jako firma zajmująca się od ponad 70 lat łącznością bezprzewodową pospieszyła na pomoc trójmiejskiej służbie zdrowia. Nasze wsparcie otrzymały dzisiaj dwa trójmiejskie szpitale: 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku, który został przekształcony w szpital zakaźny i jest obecnie gotowy do  przyjmowanie chorych zakażonych koronawirusem oraz Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni.

Każdemu ze szpitali bezpłatnie przekazaliśmy po 6 radiotelefonów, które pracują za pośrednictwem sieci komórkowych tzw. PoC  (Push-to-Talk over Cellular). RADMOR we współpracy z firmą MindMade (obie firmy należą do Grupy WB) przygotował radiotelefony razem z kartami SIM. MindMade udostępnił aplikację  niezbędną do funkcjonowanie tych urządzeń.

Radiotelefony będą używane do komunikacji pomiędzy strefą zamkniętą, gdzie przebywają osoby zakażone wirusem COVID-19, z pozostałą częścią szpitala. Zapewni to ochronę  osób chorych oraz szpitalnego personelu. Niezbędne informacje będą przekazywane bez konieczności osobistego kontaktu.      

Wszystkim ratującym nasze zdrowie i życie składamy w ten sposób wielkie podziękowania za ofiarną pracę. Mamy nadzieję, że niezawodna łączność radiowa wesprze wysiłki w zapobieganiu oraz kontroli epidemii.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl