aktualności

2020

radmor

Innowacyjni

wg rzeczpospolitej

Rzeczpospolita od kilkunastu lat przygotowuje zestawienia przedsiębiorstw ważnych dla rozwoju polskiej gospodarki. Firmy oceniane w różnych kategoriach: osiągających największe zyski, najbardziej rentownych, największych eksporterów, najwięcej inwestujących, zwiększających zatrudnienie itp.

W porównaniu z takimi gigantami jak Orlen, Lotos czy KGHM, RADMOR to firma niewielka i nie mająca tak wielkich obrotów. W związku z tym na listach „największych” nie plasujemy się na wysokich miejscach.  Jest jednak ranking w którym od lat jesteśmy w krajowej czołówce – to firmy najbardziej innowacyjne.

W tym roku po raz kolejny jesteśmy na czele innowacyjnych polskich firm - zajęliśmy II miejsce. Po raz kolejny zbieramy laury za nasze inwestycje w działania badawczo-rozwojowe. Od lat utrzymujemy budżet na innowacje na podobnym poziomie , a w 2018 roku wynosił on ponad 50 mln zł. W dziale badań i rozwoju pracuje ponad 130 osób, niemal połowa zatrudnionych, a na zdolnych konstruktorów i programistów czekamy z otwartymi ramionami.

RADMOR pracuje przy wielu innowacyjnych projektach - krajowych i zagranicznych. Wspólnie z partnerami z Finlandii, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Włoch i Niemiec wyznacza nowe europejskie standardy radiokomunikacji militarnej opartej o technologie softwarowe (program ESSOR), jest liderem w krajowym projekcie nowej, programowalnej radiostacji przewoźnej dla Wojska Polskiego, opracowuje wspólnie z WB Electronics nową radiostację doręczną w programie żołnierza przyszłości TYTAN.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl