aktualności

2020

radmor

Pracodawcy Pomorza

2019

W zeszłym roku Radmor S.A. otrzymał wyróżnienie jako Pomorski Pracodawca 2018.

W 2020 roku byliśmy sponsorem strategicznym GaIi Evening Pracodawcy Pomorza, która odbyła się 14 lutego b.r. w gdańskim centrum targowym AmberExpo.

GALA EVENING to doroczne spotkanie ludzi biznesu, przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki i kultury.
Laureaci Konkursu to przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się nie tylko znakomitymi wynikami gospodarczymi ale i ludzie troszczący się o swoich pracowników. „Społeczna odpowiedzialność biznesu” to dla nich nie jest puste hasło ale sposób na mądre zarządzanie firmą.

W tym roku nie odebraliśmy nagrody, ale mieliśmy zaszczyt je wręczać.

Zbigniew Furman, dyr.ds. handlu i marketingu Radmoru, pogratulował wszystkim nagrodzonym firmom i osobom otrzymania tego prestizowego wyróżnienia.Fot. A.Rezulak, Kosycarz Foto Press

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl