aktualności

2019

radmor

A my

ciągle razem!

W grudniu 2003 roku rozpoczął swoją działalność „Klub Byłych Pracowników Technicznych Radmoru”.

Mimo, że większość członków klubu już od wielu  lat nie pracuje w  naszej firmie wszyscy nadal czują się związani z  zakładem i  ciekawością obserwują jak zmienia się firma, technologia  produkcji  urządzeń i same urządzenia. Coroczne spotkania w Radmorze to  doskonała  okazja do zapoznania się z obecną kondycją przedsiębiorstwa,  zwiedzenia  zakładu i spotkania z dawnymi współpracownikami. Wszystkich klubowiczów  interesuje jakie urządzenia są obecnie produkowane i jakie są  perspektywy rozwoju Radmoru.

Na tegorocznym grudniowym spotkaniu  jego "gwiazdą" był film o  "Radmorynie", który zaprezentował naszym  gościom jego autor, pan  Waldemar Brzeziński. Film wzbudził wiele  emocji, zwłaszcza, że na  prezentacji byli obecni jego radmorowscy  bohaterowie - pan Marian  Szczęch oraz pan Marian Prawdzik.


Zapraszamy do spotkania z naszą historią!

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl