aktualności

2019

radmor

Radmor

dla "terytorialsów"

Wojska Obrony Terytorialnej działają od ponad dwóch lat. Obecnie w WOT-ach służy blisko 22 tys. żołnierzy-ochotników, docelowo ma ich być 53 tys.

„Terytorialsi” przechodzą różne szkolenia - od podstaw żołnierskiej służby po obsługę specjalistycznego sprzętu, którym dysponują brygady WOT. Na wyposażeniu brygad są m.in. radmorowskie radiostacje doręczne 3501 oraz plecakowe z rodziny F@stnet oraz drony FlyEye z firmy Flytronic.  W październiku zakończyło się pierwsze szkolenie dla kandydatów na operatorów bezzałogowego systemu obserwacyjnego FlyEye.

RADMOR w październiku i listopadzie przeszkolił "terytorialsów" z obsługi używanych przez nich radiostacji doręcznych 3501 oraz plecakowych F@stnetów (RRC 9210).  Przez 2 miesiące gościliśmy 10-osobowe grupy z Brygad Obrony Terytorialnej z całego kraju. Każde szkolenie trwało 2 dni i kursanci w tym czasie zapoznawali się nie tylko z teoretyczną wiedzą na temat parametrów urządzeń czy bezpiecznej pracy z nimi. Wszyscy mieli okazję praktycznie poćwiczyć obsługę radiostacji, ich programowanie, prawidłową konserwację i naprawę podstawowych usterek.

W czasie tych dwóch miesięcy intensywnej pracy nasi specjaliści przeszkolili około 130 żołnierzy WOT.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl