aktualności

2019

radmor

Grupa WB

na MSPO

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to wydarzenie, które cieszy się renomą i jest w Europie trzecią, co do wielkości, wystawą zbrojeniową po paryskich targach Eurosatory i londyńskiej wystawie DSEI.

Wrześniowa impreza jest od lat najważniejszym wydarzeniem targowym dla polskiego przemysłu zbrojeniowego, w tym również dla Grupy WB.

W tym roku z Grupa prezentuje zintegrowany system zarządzania walką TOPAZ ICMS oraz nowe modele w rodzinie systemów amunicji krążącej WARMATE.

Radmor pokazuje swoje flagowe produkty czyli radiostacje doręczne na czele z radiostacjami programowalnymi SDR z rodziny Comp@n. Prezentowane są również opracowywane obecnie radiostacje w wersjach plecakowych oparte o radia doręczne 3501 oraz Comp@n.

Pierwszego dnia targów stoisko Grupy WB odwiedził pan prezydent Andrzej Duda.

Zapraszamy do hali F na stoisko F-5.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl