aktualności

new 2024

radmor

IX Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa

FBM 2024

20 czerwca 2024 r. w Warszawie odbyła się po raz dziewiąty konferencji dotycząca bezpieczeństwa morskiego, której organizatorami była Akademia Marynarki Wojennej oraz Zarząd Targów Warszawskich S.A. 


W dyskusji brali udział  przedstawiciele polityki, Sił Zbrojnych, Straży Granicznej, służb ratowniczych, uczelni wyższych, a także krajowego i zagranicznego przemysłu obronnego. W wydarzeniu tym nie mogło zabraknąć również Radmor-u.


Podczas Forum głównym tematem dyskusji było bezpieczeństwo w rejonie Morza Bałtyckiego, ochrona i obrona wybrzeża, granicy morskiej państwa w tym przestrzeni powietrznej, energetycznej infrastruktury krytycznej, portów i kotwicowisk, szlaków handlowych i komunikacyjnych, jako kluczowy element bezpieczeństwa morskiego państwa.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl