aktualności

new 2024

radmor

RADMOR S.A.

Podczas obchodów święta 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.


21 Brygada Strzelców Podhalańskich swoje święto obchodzi 26 maja. Od 1993 roku z honorem podtrzymuje tradycje i dziedzictwo jednostek górskich. Z tej okazji Podhalańczycy corocznie organizują piknik żołnierski, który jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych.


Korzystając z zaproszenia Radmor miał okazję zaprezentować swoją ofertę produktową na stoisku promocyjnym. Dużym zainteresowaniem cieszyły się radiostacje z rodziny Comp@n, zapewniające łączność taktyczną dla wojska oraz służb cywilnych. Możliwość prezentacji sprzętu wojskowego produkowanego na terenie naszego kraju stanowi znakomitą okazję do promowania przemysłu obronnego.


Jeszcze raz wszystkim żołnierzom 21 Brygady Strzlców Podhalańskich życzymy wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudnościach oraz spełnienia marzeń zarówno tych zawodowych jak i osobistych.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl