aktualności

2024

radmor

Łukasz Jocek

Dyrektor Operacyjny

W styczniu 2024 roku funkcję Dyrektora Operacyjnego RADMOR S.A. objął pan Łukasz Jocek. Sprawuje nadzór nad Działem Zaopatrzenia Radmoru oraz spółkami zależnymi: Mechanika-Radmor oraz Galwanizernia- Radmor.


Łukasz Jocek studiował na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki. Na tej uczelni uzyskał dyplom magistra inżyniera na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Posiada również tytuł Executive Master of Business Administration. Był uczestnikiem licznych kursów z zakresu zarządzania  zakupami i produkcją.


Karierę zawodową rozpoczął w firmie z branży automotive (Valeo Autosystemy Sp. z o.o.). W latach 2014 - 2023 roku był związany zawodowo z Hutą Stalowa Wola oraz spółkami zależnymi (Jelcz sp. z o.o., Autosan sp. z o.o.). Swoją karierę zawodową rozpoczął w biurze rozwoju HSW S.A. jako konstruktor mechanik. Odpowiedzialny był za stronę techniczną pierwszego kontraktu na dostawy Dywizjonowego Modułu Ogniowego REGINA do samobieżnej haubicy KRAB.


Od 2019 roku Łukasz Jocek pełnił w HSW S.A. funkcję zastępcy Dyrektora Biura Zakupów. W tym czasie odpowiedzialny był za polonizację podwozia K9PL i zakupy strategiczne Huty Stalowa Wola.


Od maja 2021 r. był Dyrektorem Operacyjnym w spółce JELCZ, a od października 2022 roku - Dyrektorem Produkcji w firmie AUTOSAN.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl