aktualności

2023

radmor

Historia morskich odbiorników

krótkofalowych Radmoru

Elektronika to pasjonujaca dziedzina, niekwestionowana królowa techniki. Historia polskiego przemysłu pełna jest osiągnięć inżynierów wykształconych na polskich uczelniach technicznych.

Jedną z takich dziedzin, rozwijaną z sukcesem  w naszej firmie RADMOR S.A. aż do lat 90. ubiegłego wieku, była elektronika morska. Historię rozwoju morskich odbiorników krótkofalowych powstałych w Morskiej Obsłudze Radiowej Statków oraz w Radmorze opisał w książce „Historia morskich odbiorników krótkofalowych Radmoru” pan Ryszard Dulski, pasjont polskiego przemysłu elektronicznego, kolekcjoner oraz wieloletni współpracownik naszej firmy.

Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany kupnem książki zapraszamy do kontaktu e-mailowego na adres: market@radmor.com.pl

Książka kosztuje  50 zł brutto + koszty przesyłki (DHL − 20 zł lub Poczta Polska − 13 zł).

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl