aktualności

2023

radmor

Pomorski Pracodawca 2022 roku

Radmor wyróżniony

W zeszłym tygodniu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo odbyła się kolejna edycja Gali wieńczącej konkurs na Pomorskiego Pracodawcę Roku. To największe wydarzenie lokalnego środowiska gospodarczego. Najważniejszym punktem jest uroczyste wręczenie statuetek przedsiębiorcom, którzy zdobyli silną pozycję rynkową  i mieli dobre wyniki gospodarcze.


Co roku nagradzane są firmy, które nie tylko mają znakomite wyniki gospodarcze, ale również przestrzegają zasad etyki oraz społecznej odpowiedzialności. Celem konkursu jest między innymi upowszechnianie dobrych praktyk gospodarczych.
Konkurs rozstrzygany jest w czterech kategoriach: duże przedsiębiorstwo (zatrudnienie powyżej 250 pracowników), średnie przedsiębiorstwo (zatrudnienie od 51 do 250 pracowników), małe przedsiębiorstwo (zatrudnienie od 10 do 50 pracowników) oraz mikrofirma (zatrudniająca do dziewięciu pracowników). W tych właśnie kategoriach nagrodzone zostały firmy: NORTHVOLT, IGLOTEX , ATM LIGHTING oraz WEB24.COM.PL.


Oprócz nagród głównych przyznano wyróżnienia. Radmor znalazł się w gronie dziewięciu wyróżnionych firm. Nagrodę otrzymaliśmy za rozwój produkcji w zakresie innowacyjnych systemów bezpieczeństwa.


"Nagrodziliśmy firmy, które w swojej działalności kładą nacisk na rozwój i innowacje oraz systematycznie inwestują w kapitał ludzki. Idei konkursu „Pomorski Pracodawca Roku" przyświecają cele związane z upowszechnieniem dobrych praktyk w gospodarce, przedstawienie rzeczywistego wizerunku pracodawcy oraz promowanie pomorskich marek i rozwoju gospodarczego" - powiedział Zbigniew Canowiecki, prezydent Pracodawców Pomorza.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl