o firmie

Dane

podstawowe

SIEDZIBA


RADMOR S.A., ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia


NIP:   586-010-21-39

REGON:   190432077

KRS:   0000074029 (Sąd rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku)

K.Z.W.:  9.682.830

PKD:  2630Z

NCAGE: 0229H

D-U-N-S: 422192160

BDO: 000011283

Byliśmy, jesteśmy

będziemy

RADMOR to przedsiębiorstwo o długoletniej historii i znakomitych tradycjach, sięgających 1947 roku. Przez lata swojego istnienia firma dynamicznie rozwijała się, rozszerzała asortyment produkowanych urządzeń i świadczonych usług.


W 1947 roku kilku inżynierów założyło prywatną spółkę akcyjną mającą na celu remonty i konserwację morskich urządzeń radiowych zainstalowanych na polskich statkach, którą po dwóch latach przekształcono w przedsiębiorstwo państwowe. Po okresie serwisowania różnych urządzeń przyszedł czas na opracowanie i produkcję własnych konstrukcji. Był to początek dynamicznego rozwoju firmy.


RADMOR przez ponad 75 lat  swojego istnienia wyprodukował ponad milion urządzeń różnego rodzaju. Były wśród nich dziesiątki typów radiotelefonów, radiomodemy, echosondy, radionamierniki, rozgłośnie manewrowe, wieże stereo, radiostacje wojskowe i inne urządzenia. Szereg z tych urządzeń firma wyeksportowała za granicę. Produkowane aktualnie przez RADMOR radiostacje służą obecnie w ponad 20 armiach świata.

Firma od lat posiada ugruntowaną pozycję producenta wysoce niezawodnych urządzeń i jednej z najbardziej innowacyjnych firm polskich. Firma prowadzi działalność na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa. Radmor jest  producentem i dostawcą nowoczesnych urządzeń łączności dla wojska, w tym radiostacji programowalnych SDR, oraz radiotelefonów dla służb cywilnych.

Od 2011 roku RADMOR wchodzi w skład WB GROUP,  największego prywatnego koncernu sektora obronnego, który oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata w takich obszarach jak:

  • systemy łączności, dowodzenia, rozpoznania i kierowania uzbrojeniem
  • systemy bezzałogowe różnych klas
  • systemy informatyczne i cyberbezpieczeństwa
  • wyposażenie oraz modernizacja sprzętu wojskowego


Dziś RADMOR wspólnie z partnerami z Finlandii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji i Włoch wyznacza nowe europejskie standardy radiokomunikacji militarnej opartej o technologie softwarowe (program ESSOR), jest liderem w krajowym projekcie nowej, programowalnej radiostacji przewoźnej dla Wojska Polskiego, opracowuje wspólnie z WB Electronics nową radiostację doręczną w programie żołnierza przyszłości TYTAN oraz produkuje i dostarcza na rynki zagraniczne szereg radiostacji osobistych, w tym nową rodzinę doręcznych radiostacji programowalnych COMP@N.

W Gdyni

Od początku swojego istnienia RADMOR ma swoją siedzibę w Gdyni.

Gdynia razem z Sopotem i Gdańskiem tworzy niemal milionową aglomerację tzw. Trójmiasto. Od wielu już lat turyści doceniają walory Gdyni i chętnie ją odwiedzają. Skwer Kościuszki, basen żeglarski i nadmorski bulwar to ulubione miejsca spacerowe gdynian i ich gości. Sylwetki niszczyciela "Błyskawica", jedynego zachowanego polskiego okrętu z okresu II wojny światowej, oraz "Daru Pomorza", jednego z najpiękniejszych żaglowców świata, na stałe wpisały się w pejzaż miasta.
Gdynia zawsze była miejscem przyciągającym wszelki biznes. Znalazło tutaj swoje miejsce blisko 30 tysięcy różnych firm. Przyciąga je do Gdyni doskonałe usytuowanie, umożliwiające łatwą komunikację z Polską i Europą. Obwodnica Trójmiasta usprawnia połączenia samochodowe z krajem, a port i baza kontenerowa - to okno na cały świat. Duże znaczenie ma też bliskość Portu Lotniczego "Trójmiasto" w Gdańsku.


kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl