Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/MSPO-2012

MSPO 2012

Nagroda Ministra Gospodarki

Nagroda Ministra Gospodarki

W dniach od 3 do 6 września odbywał się w Kielcach Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Były to już 20, jubileuszowe targi przemysłu obronnego, zaliczane do grona największych i najważniejszych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej.

RADMOR po raz kolejny wziął udział w tych targach. Będąc członkiem  WB Group, w tym roku prezentowaliśmy naszą ofertę na wspólnym stoisku grupy. Lista pokazywanych eksponatów obejmowała sprzęt typowo wojskowy oraz  urządzenia cywilne wykorzystywane również przez siły zbrojne.

Poza znanymi już urządzeniami pokazaliśmy kilka nowości. Wśród nich są: doręczna radiostacja programowalna R3507, plecakowa radiostacja Flexnet, terminal TETRA TH1n i tablet przemysłowy Xtreme XT-120.

Wspólnie z firmą Saab prezentowaliśmy zintegrowane rozwiązanie C2 dla żołnierza, w którym wykorzystuje się 9LAND SOLDIER sPad firmy Saab i naszą radiostację osobista R35010. Nasza ekspozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających z kraju i z zagranicy.

Mieliśmy przyjemność gościć na stoisku m.in. ministra spraw zagranicznych pana Radosława Sikorskiego oraz posłów z sejmowej Komisji Obrony Narodowej.

Podczas tegorocznych targów odebraliśmy Nagrodę Specjalną Ministra Gospodarki dla najlepszego offsetobiorcy sektora obronnego.

Mamy nadzieję, że udział w tegorocznej edycji MSPO przyczyni się do utrwalenia dotychczasowych i nawiązania nowych kontaktów handlowych,  które przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy.

Tomasz Gil