Strona wydrukowana z adresu: http://www.radmor.com.pl/Praca/Technolog

Strona główna / Praca / Technolog

Technolog

Opis stanowiska:

  • opracowywanie ramowych procesów technologicznych na detale i wyroby mechaniczne
  • opracowywanie programów sterujących na centra frezerskie, w tym również przy pomocy programów CAM-owskich (po przeszkoleniu)
  • przygotowywanie wycen
  • prowadzenie rozmów technicznych z klientami, w tym również w języku angielskim
  • opiniowanie dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem technologiczności

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku technologii mechanicznych
  • dobra znajomość programów wspomagających projektowanie oraz pakietu Microsoft Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy

Aplikację prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z  dn.  29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.  883)."

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL