Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Praca/Specjalista-ds.-serwisu

Strona główna / Praca / Specjalista ds. serwisu

Specjalista ds. serwisu

Opis stanowiska:

  • serwis urządzeń radiowych i systemów informatycznych  w serwisie fabrycznym i u klienta
  • prowadzenie serwisu „on-line” dla urządzeń nowej generacji
  • wsparcie techniczne (on-line knowledge management)
  • szkolenie użytkowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (radiokomunikacja, teleinformatyka, elektronika)
  • dobra znajomość techniki sieciowej
  • znajomość podstaw elektroniki
  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Microsoft Windows / Office)
  • znajomość angielskiego – poziom B2 (średnio zaawansowany)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • zdolności manualne

 Dodatkowe atuty kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy, generatory)

Aplikację wraz z poniższą ankietą prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam   zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie   pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.   29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).".

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL