Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Praca/Slusarz

Strona główna / Praca / Ślusarz

Ślusarz

Opis stanowiska:

  • obróbka  detali zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe w kierunku mechanicznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego

Dodatkowe atuty kandydata:

  • dokładność i skrupulatność
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilną pracę i wynagrodzenie w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikację prosimy przesłać na adres: Wieslaw.Garsztka@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam   zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie   pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.   29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL