Strona wydrukowana z adresu: http://www.radmor.com.pl/Praca/Projektant-warstw-protokolarnych-sieci-radiowych

Strona główna / Praca / Projektant warstw protokolarnych sieci radiowych

Projektant warstw protokolarnych sieci radiowych

Opis stanowiska:

  • udział w pracach projektowych i implementacyjnych Biura Rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem projektowania rozwiązań systemowych w zakresie łączności cywilnej i wojskowej
  • projektowanie warstw protokolarnych sieci radiowych (w szczególności ISO/OSI Layer 2 i 3)
  • wykonywanie symulacji warstw protokolarnych
  • projektowanie oprogramowania realizującego funkcjonalności systemów radiowych
  • wsparcie programistów warstw protokolarnych
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, elektronika
  • znajomość zagadnień systemowych systemów radiowych
  • znajomość algorytmów części protokolarnej stosu ISO-OSI, w szczególności warstwy 2 i 3 (np. TDMA, routing itp.)
  • znajomość języków programowania: C, C++
  • umiejętność tworzenia oprogramowania w systemach Linux/Unix
  • umiejętności analityczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z literatury fachowej oraz komunikację z anglojęzycznymi współpracownikami w ramach projektów międzynarodowych

Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość języków modelowania (np. UML 2, SysML)
  • znajomość narzędzia OMNEST/OMNET
  • znajomość metodologii projektowania
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa informacji w systemach radiowych
  • dobra znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux)
  • doświadczenie w pracy w środowisku projektowym
  • znajomość metodyki pracy projektowej i zagadnień z nią związanych (np. PRINCE 2, PMI)

 Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach, także w międzynarodowym zespole
  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy

Aplikację wraz z poniższą ankietą prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie  pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.  29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).".

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL