Strona wydrukowana z adresu: http://www.radmor.com.pl/Praca/Projektant-obwodow-drukowanych

Strona główna / Praca / Projektant obwodów drukowanych

Projektant obwodów drukowanych

Opis stanowiska:

  • projektowanie obwodów drukowanych z wykorzystaniem zaawansowanych reguł połączeń
  • tworzenie dokumentacji technicznej i plików produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektronicznym
  • znajomość zasad projektowania obwodów drukowanych
  • znajomość i umiejętność poruszania się w środowisku PADS
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty kandydata:

  • umiejętność projektowania obwodów PCB z uwzględnieniem zasad EMC
  • znajomość zasad związanych z łączeniem szybkich sygnałów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oczekiwane cechy osobowości :

  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej
  • sumienne wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy  specjalistami w zaawansowanych technologicznie projektach
  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy

Aplikację prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie  pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.  29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL