Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Praca/Programista-C-C-tester-oprogramowania-niskopoziomowego

Strona główna / Praca / Programista C/C++ - tester oprogramowania niskopoziomowego

Programista C/C++ - tester oprogramowania niskopoziomowego

Opis stanowiska:

  • uczestniczenie w pracach projektowych Biura Rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem  tworzenia i testowania na procesorach o różnym przeznaczeniu (GPP, DSP) głównie w systemach UNIX (testy modułowe, integracyjne) wraz z tworzeniem dokumentacji
  • przygotowywanie infrastruktury testowej wykorzystującej gotowe narzędzia lub wytworzonej samodzielnie w wybranym języku programowania

Wymagania:

  • znajomość języków programowania C/C++ z uwzględnieniem obiektowości
  • znajomość środowiska Linux/Unix w obsłudze konsolowej i skryptowej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie/analizę dokumentacji technicznej
  • wiedza z zakresu testowania oprogramowania (najlepiej bazująca na ISTQB)
  • podstawowa znajomość obsługi urządzeń pomiarowych typu: multimetr, oscyloskop, analizator widma

 Dodatkowe atuty kandydata:

  • wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • znajomość języków skryptowych np. Python
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami radiokomunikacyjnymi
  • znajomość narzędzi do testowania na różnych poziomach
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe na kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewnych
  • znajomość języka modelowania UML
  • znajomość IDE: Code Composer Studio, Eclipse
  • wiedza z zakresu architektury procesorów DSP firmy Texas Instruments
  • znajomość języków programowania C#/Java

Oczekiwane cechy osobowości:

  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

 Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach (również w wybranych projektach w ramach międzynarodowego zespołu)
  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy

Aplikację wraz z poniższą ankietą prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie  pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.  29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).".

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL