Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Praca/Programista-C-C

Strona główna / Praca / Programista C++/C#

Programista C++/C#

Opis stanowiska:

  • uczestniczenie w pracach  projektowych Biura Rozwoju oraz w międzynarodowych projektach dotyczących technologii Sowtware Defined Radio
  • tworzenie aplikacji natywnych w języku C# dla systemów Windows lub w języku C++ dla systemów Linux oraz QNX

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programowania w językach C++ lub C# co najmniej NET 4.0
  • wiedza i doświadczenie w programowaniu zorientowanym obiektowo
  • praktyczna znajomość środowisk Visual Studio w wersji co najmniej 2010 (język C#) lub  Eclipse/NetBeans (język C++)
  • znajomość środowiska Linux/Unix
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pisanie/czytanie dokumentacji technicznej

 Dodatkowe atuty kandydata:

  • wiedza z zakresu notacji UML umożliwiająca pracę z modelami
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli (SVN)
  • doświadczenie w pracy z systemami LINUX
  • doświadczenie w pracy z systemami czasu rzeczywistego
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami radiokomunikacyjnymi

Oczekiwane cechy osobowości:

  • duża kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć dzielenia się wiedzą
  • zaangażowanie w realizowane prace
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

 Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie istniejącej od 70 lat
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach
  • uczestnictwo w projektach zarówno cywilnych jak i wojskowych
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • kartę Multisport
  • finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • finansowanie udziału w konferencjach
  • finansowanie kursów językowych
  • dofinansowanie studiów podyplomowych
  • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych i sportowych
  • ergonomiczne, wielomonitorowe stanowiska pracy
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy

Aplikację wraz z poniższą ankietą prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie  pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.  29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).".

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL