Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Praca/Konstruktor-mechanik

Strona główna / Praca / Konstruktor mechanik

Konstruktor mechanik

Opis stanowiska:

  • uczestniczenie w pracach  projektowych Biura Rozwoju ze szczególnym  uwzględnieniem projektowania konstrukcji mechanicznych urządzeń elektronicznych takich jak radiostacje, wzmacniacze i inne. Wykonywanie pozostałych zadań związanych z projektowaniem konstrukcji mechanicznych na potrzeby Radmor S.A.
  • wykonywanie wizualizacji projektowanych konstrukcji
  • definiowanie wymagań i założeń konstrukcyjnych
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej
  • wykonywanie komputerowych symulacji wytrzymałościowych projektowanych urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku: mechanika i budowa maszyn lub mechatronika
  • wskazana praktyka w projektowaniu konstrukcji mechanicznych oraz prowadzeniu mechanicznych symulacji wytrzymałościowych
  • znajomość oprogramowania CAD: Autodesk Inventor i Autocad
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej
  • znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość chemii technicznej – przemysłowej

Oczekiwane cechy osobowości:

  • samodzielność
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność

 Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość projektowania form odlewniczych i wtryskowych
  • znajomość zagadnień symulacji wytrzymałościowych
  • znajomość zagadnień symulacji przepływów cieplnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentów i literatury fachowej oraz komunikację z anglojęzycznymi współpracownikami w ramach projektów międzynarodowych
  • znajomość oprogramowania do obliczeń MES: FEMAP lub podobne
  • znajomość narzędzia MS Office
  • znajomość metodyki pracy projektowej i zagadnień z nią związanych (np. PRINCE 2, PMI)

 Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy  specjalistami w  zaawansowanych technologicznie projektach, w interdyscyplinarnych międzynarodowych zespołach
  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy

Aplikację wraz z poniższą ankietą prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam   zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie   pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.   29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).".

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL