Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Praca/Frezer

Strona główna / Praca / Frezer

Frezer

Opis stanowiska:

  • obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • drobne prace ślusarskie

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność obsługi konwencjonalnych maszyn skrawających
  • podstawowa wiedza z zakresu czytania rysunku technicznego

 Dodatkowe atuty kandydata :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność      pracy w zespole
  • sumienność
  • uczciwość
  • rzetelna samokontrola wykonywanych procesów produkcyjnych
  • chęć ciągłego doskonalenia się

 Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością

Aplikację prosimy przesłać na adres: Wieslaw.Garsztka@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie  pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.  29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL