Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/O-firmie/O-nas

O nas

O nas

Radmor - Siedziba firmy

RADMOR to przedsiębiorstwo o długoletniej historii i znakomitych, sięgających 1947 roku, tradycjach. Przez lata swojego istnienia firma dynamicznie rozwijała się, rozszerzała asortyment produkowanych urządzeń i świadczonych usług.

RADMOR jest największym polskim producentem sprzętu radiokomunikacji ruchomej UKF FM - oferuje radiotelefony doręczne, przewoźne i stacjonarne; radiomodemy i moduły transmisji danych; wojskowe radiostacje osobiste, plecakowe i przewoźne. Urządzenia umożliwiają budowanie zarówno bardzo nowoczesnych sieci trankingowych np. cyfrowej sieci TETRA, jak i konwencjonalnych systemów dyspozytorskich - wszystko zależy od potrzeb i możliwości finansowych Klienta.

Od początku swojego istnienia RADMOR ma swoją siedzibę w Gdyni.

Gdynia razem z Sopotem i Gdańskiem tworzy niemal milionową aglomerację tzw. Trójmiasto. Od wielu już lat turyści doceniają walory Gdyni i chętnie ją odwiedzają. Skwer Kościuszki, basen żeglarski i nadmorski bulwar to ulubione miejsca spacerowe gdynian i ich gości. Sylwetki niszczyciela "Błyskawica", jedynego zachowanego polskiego okrętu z okresu II wojny światowej, oraz "Daru Pomorza", jednego z najpiękniejszych żaglowców świata, na stałe wpisały się w pejzaż miasta.

Gdynia zawsze była miejscem przyciągającym wszelki biznes. Znalazło tutaj swoje miejsce blisko 30 tysięcy różnych firm. Przyciąga je do Gdyni doskonałe usytuowanie, umożliwiające łatwą komunikację z Polską i Europą. Obwodnica Trójmiasta usprawnia połączenia samochodowe z krajem, a port i baza kontenerowa - to okno na cały świat. Duże znaczenie ma też bliskość Portu Lotniczego "Trójmiasto" w Gdańsku.

Podstawowe dane:

Siedziba:

RADMOR S.A.
ul. Hutnicza 3
81-212 Gdynia

Numer identyfikacji podatkowej NIP:

586-010-21-39

Numer statystyczny REGON:

190432077

Numer KRS:

0000074029

Organ prowadzący rejestr KRS:

Sąd rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku

Kapitał zakładowy wpłacony:

10.082.830 PLN

Kod PKD:

2630Z

Kod NCAGE:

0229H

Certyfikat D-U-N-S:

422192160

MISJA  - zapewniamy skuteczną łączność i przepływ informacji.

WIZJA  - nowoczesna i stabilna finansowo firma, zapewniająca możliwość komunikowania się różnym środowiskom, rozwój i dobrobyt pracownikom.

WIZERUNEK  - w czołówce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL