Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/O-firmie

Strona główna / O firmie

O firmie

O nas

RADMOR to przedsiębiorstwo o długoletniej historii i znakomitych, sięgających 1947 roku, tradycjach. Przez lata swojego istnienia firma dynamicznie rozwijała się, rozszerzała asortyment produkowanych urządzeń i świadczonych usług.

Certyfikaty

CERTYFIKAT AQAP 2210

CERTYFIKAT AQAP 2210

Jakość i dostosowanie się do międzynarodowych norm w dziedzinie łączności radiowej - to istotne elementy dzisiejszego rynku. Wszystkie urządzenia Radmoru muszą spełniać, i spełniają, wymagania określone we właściwych normach zharmonizowanych lub normach obronnych.

Polityka Jakości RADMOR S.A.

RADMOR S.A. prowadzi działalność w warunkach wolnego rynku, przy wciąż  postępującej globalizacji gospodarki krajowej. Mamy świadomość, że  klient oczekuje od nas spełnienia jego wymagań, zarówno w odniesieniu do  wyrobów i świadczonych usług, jak i Systemu Jakości.

Polityka Kontroli Obrotu Towarami, Technologiami i Usługami Strategicznymi

Zarząd i Dyrekcja RADMOR S.A. w pełni identyfikując się ze  zobowiązaniami podjętymi przez Rzeczpospolitą Polską w międzynarodowych  porozumieniach i reżimach kontrolnych broni masowego rażenia, mających  na celu utrzymanie międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa ciągle  doskonali Wewnętrzny System Kontroli oraz deklaruje, że:

Nagrody

RADMOR jest obecnie jedną z najbardziej znanych gdyńskich firm, która odnosi sukcesy w kraju i za granicą. Unowocześnianie bazy produkcyjnej, stosowanie nowych technologii, inwestowanie w rozwój myśli technicznej stawiają naszą firmą w elitarnym gronie najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw.

Klienci

Główne produkty firmy - radiostacje i radiotelefony - docierają do klientów w całej Polsce. Naszymi odbiorcami są wszyscy ci, którzy do sprawnej pracy potrzebują niezawodnych środków łączności.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL