Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Wyroznieni-za-sprzedaz-systemow-TETRA

Strona główna / Aktualności / Wyróżnieni za sprzedaż systemów TETRA

Aktualności

Wyróżnieni za sprzedaż systemów TETRA

Radmor został wyróżniony przez firmę AIRBUS za najlepszą sprzedaż systemów standardu TETRA w roku 2013.

Od wielu lat analogowa łączność radiowa zastępowana jest przez nowoczesne rozwiązania cyfrowe. Użytkownicy systemów konwencjonalnych zainteresowani są wymianą środków łączności na nowoczesne sieci. Żeby sprostać wymaganiom współczesnego rynku RADMOR współpracuje z producentami cyfrowych systemów – zarówno standardu TETRA jak i DMR.

Od 2007 roku naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania dla sieci cyfrowych standardu TETRA firmy Airbus (dawniej Cassidian). W marcu tego roku przedstawiciele Radmoru uczestniczyli w corocznym spotkaniu dystrybutorów tej firmy, które odbyło się w Amsterdamie (Holandia).

Na seminarium przybyli przedstawiciele Airbusa z 33 krajów z całego świata. Takie spotkanie to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie oraz wymiany doświadczeń. To również sposobność do wyróżnienia najbardziej aktywnych dystrybutorów. Za najlepszą sprzedaż w 2013 roku nagrodzone dyplomami i statuetkami zostały 3 firmy, w tym również RADMOR. Byliśmy jedyną firmą z Europy, która zapracowała na to wyróżnienie.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL