Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Wojskowe-atrakcje-w-Gdansku

Strona główna / Aktualności / Wojskowe atrakcje w Gdańsku

Aktualności

Wojskowe atrakcje w Gdańsku

Wojskowe atrakcje w Gdańsku

W Gdańsku od 27 do 29 czerwca odbyły się XII Bałtyckie Targi Militarne Balt-Military-Expo. Uczestniczyło w nich ponad 100 firm z kraju i zagranicy. 

Tegoroczna edycja po raz pierwszy odbywała się w salach Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AmberExpo otwartego przez Międzynarodowe Targi Gdańskie wiosną bieżącego roku. Na targach odbywających się w naszym regionie nie mogło zabraknąć RADMORU. Stoisko zorganizowane wspólnie przez firmy Radmor (Gdynia),  Arex (Gdańsk) i Flytronic (Gliwice) przyciągało uwagę zwiedzających  różnorodnością prezentowanego sprzętu – od radiostacji i radiotelefonów oferowanych przez Radmor, poprzez trenażer karabinu maszynowego firmy Arex aż do bezzałogowej platformy latającej FlyEye produkowanej przez  gliwicki Flytronic.

Największym zainteresowaniem odwiedzających nasze stoisko cieszył się trenażer radiostacji F@stnet. Podczas prezentacj każdy mógł zobaczyć na czym polega szkolenie, realizowane metodą e-lerningu, z obsługi radiostacji RRC9210/RRC9310.

Trenażer otrzymał podczas targów wyróżnienie Prezesa Polskiej Izby Producentów na Rzecz Obronności Kraju. Nasi koledzy z firmy Flytronic za System FlyEye odebrali „Bursztynowy Medalion”, jedną z nagród w konkursie Grand Prix targów.

Przez trzy dni trwania targów odwiedziło nas wielu gości - wojskowych, funkcjonariuszy straży granicznej i mieszkańców Trójmiasta. W dzień otwarcia mieliśmy przyjemnośc prezentowac nasze urządzenia m.in. ministrowi obrony narodowej  Tomaszowi Siemoniakowi.

Małgorzata ZemanProjekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL