Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Targi-w-Emiratach-Arabskich

Strona główna / Aktualności / Targi w Emiratach Arabskich

Aktualności

Targi w Emiratach Arabskich

Pokazy podczas uroczystego otwarcia wystawy

Pokazy podczas uroczystego otwarcia wystawy

W lutym tego roku odbyła się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Międzynarodowa Wystawa Przemysłu Obronnego - IDEX. Są to jedne z największych tego typu targów na świecie. Regularnie co 2 lata swoje wyroby prezentuje tam ponad 1000 wystawców.

Wystawa ta cieszy się wielkim międzynarodowym uznaniem i z roku na rok coraz więcej firm z całego świata decyduje się brać w niej udział. Nie mogło więc zabraknąć tam również Radmoru, który nie pierwszy raz był uczestnikiem tej imprezy. Swoją ofertę prezentowaliśmy na wspólnym stoisku z WB Electronics. Uczestnicy i odwiedzający wystawę, mogli naszą radiostację oglądać również na narodowym stoisku Ukrainy. Było to możliwe dzięki naszej współpracy z firmami ukraińskimi; na początku tego roku Radmor dostarczył radiostacje taktyczne 3501 w wersji przewoźnej. Dwa ich komplety zostały zainstalowany na pojazdach typu Dozor. Jeden z nich trafił do Abu Dhabi, właśnie na ukraińskie stoisko narodowe. Dzięki temu mogliśmy zaprezentować naszym klientom i partnerom radiostację już zainstalowaną. Dawało to odwiedzającym szersze pojęcie o zaletach jakie niesie ze sobą modularny system proponowany przez Radmor. Warto wspomnieć, że z pojazdem, a tym samym z naszą radiostacją, zapoznał się odwiedzający targi prezydent Ukrainy – Petro Poroszenko.

IDEX to miejsce, gdzie krzyżują się drogi wielu biznesmenów z naszej branży. Dzięki temu podczas wystawy odbyliśmy szereg spotkań z dotychczasowymi partnerami, z różnych krajów świata. Nawiązaliśmy również nowe kontakty handlowe i poznaliśmy obecne wymagania potencjalnych odbiorców oraz specyfikę lokalnego rynku. Oprócz tego, była to także sposobność do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami współczesnej techniki wojskowej. Uczestnictwo na targach umożliwiło nam także odbycie spotkań z naszym stałym partnerem na rynku afrykańskim i azjatyckim. Była to znakomita okazja do omówienia wielu bieżących zagadnień współpracy osobiście, tym razem bez pośrednictwa telefonów komórkowych i internetu.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL