Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Serwis-Radmoru-autoryzowany-przez-Hytera-Communications

Strona główna / Aktualności / Serwis Radmoru autoryzowany przez Hytera Communications

Aktualności

Serwis Radmoru autoryzowany przez Hytera Communications

Serwis Radmoru autoryzowany przez Hytera Communications

Radmor nawiązując współpracę z Hyterą nie tylko wzbogacił swój asortyment o systemy zgodne ze standardem DMR. Bardzo ważnym jej efektem jest udzielenie naszej firmie autoryzacji do pełnej obsługi serwisowej tych urządzeń. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, ponieważ do tej pory na Starym Kontynencie Hytera autoryzowała tylko jeden serwis - w Wielkiej Brytanii.

Postępująca globalizacja spowodowała, że nikogo już nie dziwi współpraca firm europejskich z azjatyckimi. Może ona przynieść wiele korzyści obu stronom. Tak właśnie jest w przypadku współpracy Radmoru z firmą Hytera Communications Corporation Limited, największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej w Chinach, działającym na rynku od 1993 roku. Produkty analogowe tej firmy znane są pod nazwą HYT, a cyfrowe - Hytera. Firma wytwarza, między innymi, urządzenia cyfrowej łączności radiowej zgodne ze standardem DMR (Digital Mobile Radio), które na tle konkurencji wyróżniają się bardzo wysoką jakością i niezawodnością.

Uroczyste wręczenie certyfikatu autoryzacji odbyło się 21 lipca b.r. w Radmorze. Pani Tina Jiang, przedstawicielka firmy Hytera, przekazała na ręce Zbigniewa Furmana, dyrektora ds. handlu i marketingu, oficjalny dokument potwierdzający, że serwis RADMOR S.A. spełnia wszelkie niezbędne wymagania aby w imieniu producenta prowadzić pełną obsługę serwisową urządzeń DMR. Dzięki temu polscy użytkownicy DMR Hytera, dotychczasowi i przyszli, mają możliwość uzyskania w Radmorze szybkiej, fachowej i niedrogiej pomocy technicznej. Nie są już zmuszeni do naprawy urządzeń za granicą, jak inni europejscy klienci tej marki. Dla Radmoru ważną korzyścią, wynikającą z tej współpracy, jest szybki i kompleksowy dostęp do wszelkiej dokumentacji technicznej, możliwość bezpośredniego kontaktu z inżynierami z Działu Konstrukcji Hytery oraz do wszelkich nowości, związanych z technologią DMR.

Radmor może zatem w sposób kompleksowy i fachowy zaspokoić wszelkie potrzeby klientów zainteresowanych cyfrowymi systemami łączności w standardzie DMR. Specjaliści z Radmoru zaprojektują optymalną sieć odpowiadającą potrzebom komunikacyjnym klienta, dostarczą i skonfigurują urządzenia końcowe oraz infrastrukturę, kompleksowo przeszkolą użytkowników, zapewnią pełną administrację oraz obsługę posprzedażną - udzielą fachowych porad technicznych, utrzymają sieć w sprawności oraz zapewnią serwisowanie jej elementów.

 

Mieszko Dropiński

mieszko.dropinski@radmor.com.plProjekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL