Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Radmor-dla-Szlachetnej-Paczki

Strona główna / Aktualności / Radmor dla Szlachetnej Paczki

Aktualności

Radmor dla Szlachetnej Paczki

Radmor dla Szlachetnej Paczki

W tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki pracownicy i przyjaciele Radmoru zmobilizowali siły i zebrali środki dla jednej z potrzebujących rodzin. Był to dla nas wspaniały czas, pełen pozytywnych emocji i wzruszeń. Nie zapomnimy łez szczęścia, które zobaczyliśmy przy rozpakowywaniu dostarczonych prezentów.

Zebraliśmy  prawie 5 tysięcy zł. Za tę sumę mogliśmy kupić wiele sprzętów niezbędnych wybranej rodzinie m.in. pralkę, garnki, odkurzacz, wykładzinę, odzież, buty, farbę do odnowienia mieszkania i wiele innych rzeczy. Zebraliśmy również dużo rzeczowych podarunków - żywność, kosmetyki, zabawki a nawet meble. Wszystko co przynieśli pracownicy Radmoru zostało spakowane do 33 paczek. Do naszej rodziny pojechały 2 samochody z prezentami.

Szlachetna Paczka jest jednym z największych projektów społecznych w Polsce. Koncentruje się na łączeniu ludzi – tych potrzebujących z tymi, którzy chcą pomagać. W tym roku pomocą objętych zostało 16 703 rodzin.

Życzymy obdarowanym i obdarowującym radosnych Świąt! Życzymy im tego z całego serca!Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL