Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/RadioExpo2

Aktualności

RadioExpo

RadioExpo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji konferencji i wystawy z branży radiokomunikacji profesjonalnej RadioEXPO.  Radmor jest brązowym sponsorem tego spotkania.

Konferencja odbędzie się 7 października 2015  roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport. Głównym celem imprezy jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce takich jak: TETRA, DMR, LTE, dPMR, systemów dyspozytorskich, AVL i innych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny  dla przedstawicieli sektora bezpieczeństwa publicznego oraz użytkowników systemów łączności radiowej. Swoje uczestnictwo w tegorocznym RadioEXPO zapowiedziało ponad 300 ekspertów związanych z branżą systemów łączności radiowej w służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Obecni będą również przedstawicieli władz szczebla centralnego oraz lokalnego a także przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej.

Rejestracja i informacje organizacyjne znajdują się na stronie internetowej: http://radioexpo.plProjekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL