Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/RADMOR-wsrod-Gazel

Strona główna / Aktualności / RADMOR wśród Gazel

Aktualności

RADMOR wśród Gazel

RADMOR wśród Gazel

Wyróżnienie tytułem "Gazeli Biznesu" odzwierciedla dobrą reputację firmy oraz jej wiarygodność, dlatego cieszymy się z tego tytułu przyznanego nam już po raz kolejny.

Dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” od 2000 roku publikuje ranking „Gazele Biznesu”. Celem tego opracowania jest prezentacja dynamicznie rozwijających się firm. Największy wpływ na zajmowaną pozycję ma przyrost wartości obrotów firmy w ciągu trzech lat działalności. O miejscu firmy na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat 2014, 2015 i 2016.

Wśród „Gazel” znalazł się również RADMOR.

„Gazele Biznesu” to nie tylko ranking skupiający najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jego częścią jest cykl 10 spotkań w największych miastach Polski, podczas których zwycięzcom wręczane są nagrody oraz prowadzone są rozmawiamy o wyzwaniach stojących przed nimi oraz nadziejach na przyszłość. Takie spotkanie przedsiębiorców z regionu pomorskiego i warmińsko-mazurskiego uhonorowanych tytułem Gazeli odbyło się 5 marca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

"Gazela Biznesu" to nie tylko prestiżowy tytuł ale również świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi partnerami.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL