Strona wydrukowana z adresu: http://www.radmor.com.pl/Aktualnosci

Strona główna / Aktualności

Aktualności

Aktualności

RADMOR – najbardziej innowacyjna firma w Polsce

Dziennik „Rzeczpospolita” od lat publikuje „Listę 2000 polskich przedsiębiorstw”.

ASTER 2012

W dniach 08÷11.10.2012 r., na poligonie wojskowym w okolicach Żagania odbyła się kolejna edycja warsztatów łączności i informatyki pod kryptonimem „ASTER 12”, organizowanych przez Komendanta Centrum Wsparcia Mobilnych Systemów Dowodzenia (CWMSD) Dowództwa Wojsk Lądowych.

Jubileusz 65-lecia Radmoru

Obchody 65-lecia firmy RADMOR S.A., stały się doskonałą okazją do zorganizowania imprezy integracyjnej dla wszystkich pracowników.

MSPO 2012

W dniach od 3 do 6 września odbywał się w Kielcach Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Były to już 20, jubileuszowe targi przemysłu obronnego, zaliczane do grona największych i najważniejszych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej.

Maraton Hel-Gdynia

Niezawodną łączność niezbędną do właściwej i bezpiecznej obsługi maratonu zapewnił RADMOR S.A

Oferty pracy

Osoby szukające pracy zapraszamy do zapoznania się z wakatami w naszej firmie.

Wojskowe atrakcje w Gdańsku

W Gdańsku od 27 do 29 czerwca odbyły się XII Bałtyckie Targi Militarne Balt-Military-Expo. Uczestniczyło w nich ponad 100 firm z kraju i zagranicy. 

Dekada z "Gdyńskim Biznesplanem"

W gdyńskim Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym 31 maja b.r. odbyła się uroczysta Gala X konkursu „Gdyński Biznesplan 2012”.

Ratownicy na start

W sobotę 19 maja Szpital im. F. Żaczka w Pucku zorganizował I Otwarte Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym „ZATOKA 2012”. Ideą tych zawodów jest rozpowszechnianie wiedzy na temat ratownictwa medycznego oraz wymiana doświadczeń między grupami ratowniczymi.

Nowa oferta, nowe doświadczenia

Pod koniec marca odbył się kolejny zjazd przedstawicieli handlowych i serwisowych Radmoru. Jak co roku spotkanie miało dwie części – szkolenie z zakresu serwisowania urządzeń, zaprezentowanie nowości w ofercie Radmoru i sprawozdanie z działalności przedstawicieli w poprzednim roku.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL