Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci

Strona główna / Aktualności

Aktualności

Aktualności

 

 

Do zobaczenia w Paryżu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia Radmoru w Paryżu na Międzynarodowych Targach Przemysłu Zbrojeniowego EUROSATORY 2016.

Dwie dekady współpracy

W dniu 11 marca 2016 roku w Ambasadzie Francji odbyła się uroczystość z okazji 20-lecia współpracy pomiędzy Radmorem a firmą Thales.

Targi pracy na PG

Będziemy tam 16 marca na stoisku nr 24 w godzinach 9.00-15.00.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania się z ofertą zatrudnienia.

Praca

Szukamy pracowników na stanowiska: specjalista technolog, operator urządzeń technicznych oraz frezer.

Kolejna dostawa polskich radiostacji poza Europę

RADMOR S.A. podpisał kontrakt na dostawę wojskowych środków łączności do jednego z krajów pozaeuropejskich.

Sukces Polski w programie ESSOR

Pokaz interoperacyjności waveformu HDR dla krajów NATO w RADMOR S.A. w Gdyni.

Aktywny „behapowiec”

Państwowa Inspekcja Pracy od wielu propaguje działania zwiększające bezpieczeństwo pracy i podejmuje wiele starań, aby uświadomić i pracodawcom i pracownikom fakt, że inwestycje w bezpieczeństwo i higienę pracy przyczyniają się nie tylko do zapobiegania wypadkom czy chorobom zawodowym, ale budują też pozytywny wizerunek firmy.

Lista 2000 Rzeczpospolitej

RADMOR od kilku lat jest na czele listy najbardziej innowacyjnych firm w prowadzonym przez Rzeczpospolitą corocznym rankingu polskich firm "Lista 2000". 

Święto Wojsk Łączności i Informatyki

Wszystkim łącznościowcom w mundurach z okazji Święta Wojsk Łączności i  Informatyki życzymy sukcesów i zadowolenia ze służby. Niech łączność  zawsze będzie niezawodna!

„Zbrojeniówka” w Kielcach

RADMOR prezentował swoje urządzenia na stoisku przedsiębiorstw należących do Grupy WB. Prezentacja Firm Grupy WB tj. Radmor, WB Electronics, Flytronic, Mindmade i Arex, pokazywała kompleksowość naszej wspólnej oferty i możliwości współdziałania wszystkich elementów oferowanych przez poszczególne firmy.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL