Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci

Strona główna / Aktualności

Aktualności

Aktualności

Rekord „Gdyńskiego biznesplanu”

RADMOR od początku istnienia konkursu, czyli już po raz dziewiąty, pomaga propagować ideę „Gdyńskiego Biznesplanu”. Od 3 lat jesteśmy jednym z fundatorów nagród dla laureata II miejsca w konkursie.

Sukcesy gdyńskiej młodzieżowej koszykówki

RADMOR w miarę możliwości wspiera różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Staramy się pomagać w organizacji nie tylko imprezy odbywających się w naszym mieście ale również wspierać gdyńskich sportowców.

Majowe zmagania w kendo

W majowy weekend (6-8.05.11) w Gdyni odbyły Mistrzostwa Europy w kendo. W gdyńskiej hali sportowo-widowiskowej zmagało się około 500 uczestników. Polskę reprezentowała 20-osobowa grupa zawodników i zawodniczek.

Razem możemy więcej

Obecnie  większościowym właścicielem RADMOR S.A. jest Agencja Rozwoju Przemysłu posiadająca prawie 86% akcji firmy. Reszta należy do pracowników Radmoru.

Łączność z Radmoru dla BCT

BCT, Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni, zakończył wdrożenie i uruchomił nowy system łączności terminalowej oparty na dostarczonym przez RADMOR systemie TetraFlex produkcji firmy Damm Cellular Systems A/S.

Jazzowa jesień

We wrześniu rozpoczęła się kolejna edycja koncertów z cyklu „JaZzGdyni”. Fani tego rodzaju muzyki mogą słuchać ulubionej muzyki od 2007 roku.

Nowy Informator

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem biuletynu "Info-Radmor 2/2010.

Łączność na motocykl

Zestaw radiokomunikacyjny ZRK 3403  przeznaczony do prowadzenia  korespondencji przez osoby będące w odległości do 100  metrów.

Nowe funkcje radiostacji R35010

W 2008 roku na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach  radiostacja 35010 otrzymała nagrodę Defendera - została doceniona za  nowatorskie rozwiązania techniczne oraz przydatność na polu walki.  Radiostacja jest ciągle rozwijana, dodawane są nowe funkcje i  rozwiązania.

JaZzGdyni

Gdynia jest miastem, w którym ma miejsce wiele muzycznych wydarzeń. Niemal wszyscy słyszeli o festiwalu „Heineken Opener”. Jednak nie tylko fani muzyki alternatywnej mogą w Gdyni znaleźć coś dla siebie. Publiczność przez cały rok ma do wyboru wiele innych propozycji.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL