Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci

Strona główna / Aktualności

Aktualności

Aktualności

Na Stadionie Narodowym

Przygotowanie na Stadionie Narodowym dnia otwartego (24.07.11) i przyjęcie dużej liczby zwiedzających możliwe było m.in. dzięki sprawnej łączności, w którą organizatorów wyposażył RADMOR.

Serwis Radmoru autoryzowany przez Hytera Communications

Radmor nawiązując współpracę z Hyterą nie tylko wzbogacił swój asortyment o systemy zgodne ze standardem DMR. Bardzo ważnym jej efektem jest udzielenie naszej firmie autoryzacji do pełnej obsługi serwisowej tych urządzeń. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, ponieważ do tej pory na Starym Kontynencie Hytera autoryzowała tylko jeden serwis - w Wielkiej Brytanii.

W czołówce Pomorza

W czerwcu „Dziennik Bałtycki” wydał kolejną edycję rankingu TOP 100. Jest to cykliczne podsumowanie gospodarczej sytuacji województwa Pomorskiego, oparte na ankietach zainteresowanych firm. 

Rekord „Gdyńskiego biznesplanu”

RADMOR od początku istnienia konkursu, czyli już po raz dziewiąty, pomaga propagować ideę „Gdyńskiego Biznesplanu”. Od 3 lat jesteśmy jednym z fundatorów nagród dla laureata II miejsca w konkursie.

Sukcesy gdyńskiej młodzieżowej koszykówki

RADMOR w miarę możliwości wspiera różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Staramy się pomagać w organizacji nie tylko imprezy odbywających się w naszym mieście ale również wspierać gdyńskich sportowców.

Majowe zmagania w kendo

W majowy weekend (6-8.05.11) w Gdyni odbyły Mistrzostwa Europy w kendo. W gdyńskiej hali sportowo-widowiskowej zmagało się około 500 uczestników. Polskę reprezentowała 20-osobowa grupa zawodników i zawodniczek.

Razem możemy więcej

Obecnie  większościowym właścicielem RADMOR S.A. jest Agencja Rozwoju Przemysłu posiadająca prawie 86% akcji firmy. Reszta należy do pracowników Radmoru.

Łączność z Radmoru dla BCT

BCT, Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni, zakończył wdrożenie i uruchomił nowy system łączności terminalowej oparty na dostarczonym przez RADMOR systemie TetraFlex produkcji firmy Damm Cellular Systems A/S.

Jazzowa jesień

We wrześniu rozpoczęła się kolejna edycja koncertów z cyklu „JaZzGdyni”. Fani tego rodzaju muzyki mogą słuchać ulubionej muzyki od 2007 roku.

Nowy Informator

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem biuletynu "Info-Radmor 2/2010.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL