Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci

Strona główna / Aktualności

Aktualności

Aktualności

 

 

Zapraszamy do Kielc

Wszystkich zainteresowanych techniką wojskową jak co roku zapraszamy do odwiedzenia nas w Kielcach na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.

Radmor w Abu Dhabi

RADMOR razem z całą WB GROUP jest jednym z wystawców targów IDEX.

Żegnamy Panie Prezydencie

Żegnamy Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska

R.I.P.

Zarząd i Pracownicy

Przerwa świąteczno-noworoczna

Życząc wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku chcemy poinformować, że dni od 24 do 31 grudnia 2018 są w naszej firmie dniami wolnymi .

Wesołych Świąt

Zbliżają się najpiękniejsze Święta – Boże Narodzenie,

Radmor dla Szlachetnej Paczki

W tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki pracownicy i przyjaciele Radmoru zmobilizowali siły i zebrali środki dla jednej z potrzebujących rodzin. Był to dla nas wspaniały czas, pełen pozytywnych emocji i wzruszeń. Nie zapomnimy łez szczęścia, które zobaczyliśmy przy rozpakowywaniu dostarczonych prezentów.

RADMOR wśród liderów polskiej gospodarki

Dzisiaj dziennik "Rzeczpospolita" opublikował listę liderów polskiej  gospodarki.

Niepodległa

Rok 2018 to rok jubileuszu 100-lecia zrealizowania marzenia Polaków o wolności. Odzyskaliśmy wówczas to co najcenniejsze – NIEPODLEGŁOŚĆ.

Święto Wojsk Łączności i Informatyki

Wszystkim łącznościowcom w mundurach z okazji Święta Wojsk Łączności i  Informatyki życzymy sukcesów i zadowolenia ze służby. Niech łączność  zawsze będzie niezawodna!

Nowe kompetencje w obszarze elektroniki

Do rodziny spółek Grupy WB dołączyła spółka 3CITY ELECTRONICS  –  technologiczna firma założona przez absolwentów Politechniki  Gdańskiej.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL