Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Nowa-oferta-nowe-doswiadczenia

Strona główna / Aktualności / Nowa oferta, nowe doświadczenia

Aktualności

Nowa oferta, nowe doświadczenia

Nowa oferta, nowe doświadczenia

Pod koniec marca odbył się kolejny zjazd przedstawicieli handlowych i serwisowych Radmoru. Jak co roku spotkanie miało dwie części – szkolenie z zakresu serwisowania urządzeń, zaprezentowanie nowości w ofercie Radmoru i sprawozdanie z działalności przedstawicieli w poprzednim roku.

Spotkanie rozpoczęło się od szkolenia w siedzibie firmy, którego tematem przewodnim był cyfrowy system łączności DMR firmy Hytera. Prelegenci z Działu Serwisu, autoryzowanego przez producenta, przedstawili zalety systemu, różne wersje oprogramowania oraz możliwości instalacji.
Druga część spotkania, tym razem na tematy handlowe, miała miejsce na pokładzie promu Scandinavia, pływającego na trasie Gdańsk – Nynashamn (Szwecja). Odbyła się tam prezentacja i omówienie wyników sprzedaży osiągniętych przez przedstawicieli w 2011 roku. Najlepszych sprzedawców uhonorowano nagrodami, a wszyscy otrzymali certyfikaty upoważniające ich do reprezentowania Radmoru. Oprócz tego zaprezentowane zostały nowości w naszej ofercie – nowe wykonanie manipulatora kolejowego 3066/2, mobilny zestaw radiokomunikacyjny ZRK 3403MM, system łączności TetraFlex oraz system łączności dyspozytorskiej OpenRDS. Oprócz poszerzania wiedzy na temat wybranych produktów, oferowanych przez Radmor, był czas na wymianę doświadczeń między przedstawicielami handlowymi i serwisowymi nie tylko z pracownikami Radmoru, ale również między sobą.

Dodatkową atrakcją spotkania była wycieczka do Sztokholmu, który ze względu na swoje położenie na 14 wyspach zwany jest Wenecją Północy. Zaledwie trzecia część  stolicy Szwecji to tereny zabudowane, reszta to szlaki wodne, lasy i parki. Mieliśmy okazję podziwiać panoramę szwedzkiej stolicy z punktu widokowego Fjallgatan i pospacerować wąskimi uliczkami Gamla Stan - starego miasta. Odwiedziliśmy również Ratusz, uznawany za jeden z symboli Szwecji, w którym od 1930 r. organizowane jest uroczyste przyjęcie na cześć laureatów Nagrody Nobla. Jednym z najciekawszych punktów wycieczki było muzeum okrętu „Vasa”. Jest to galeon zbudowany z rozkazu Gustawa II Adolfa. Statek zatonął w sztokholmskim porcie w 1628 roku, zaraz po zwodowaniu. Ponad 300 lat później okręt został wydobyty z mułu i udostępniony zwiedzającym. To jedyny na świecie taki obiekt - wydobyty z wody i zachowany w całości. Dzięki otaczającym go pomostom można z bliska przyjrzeć się jego budowie, odrestaurowanym dekoracjom, rzeźbom oraz złoconym galionom – groźnym posągom na dziobie, mających odstraszać wrogów. Sztokholm kryje w sobie jeszcze wiele urokliwych i ciekawych miejsc, których ze względu na ograniczony czas nie mogliśmy zwiedzić.

Coroczne spotkanie pracowników Radmoru z naszymi regionalnymi przedstawicielami i serwisantami z całej Polski jest zawsze doskonałą okazją do zaprezentowania nowej oferty handlowej i przeprowadzenia szkoleń z zakresu obsługi, serwisowania oraz instalowania urządzeń i systemów. Bezpośrednie rozmowy wzbogacają natomiast doświadczenie każdej ze stron, zacieśniają współpracę i służą polepszeniu jej wyników.

 

Anna ZbuckaProjekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL